HİZMETLER


DCS (Dağıtılmış Kontrol Sistemleri) ve PLC Servisleri


Uzmanlarımız tarafından yapılan saha çalışmaları fabrika sahalarındaki otomasyon sistemlerinin kurulumunu, mevcut durumunu, güvenilirliğini, emniyetini ve performansını değerlendirmeye yönelik çalışmalar içerir.  Bu hizmetler, kurulu sistemleri ve yazılımları, sistem performansını, alarm yönetimini  ve sistem verimliliğini kapsar. Böylece otomasyon sistemlerinden elde edilen değeri en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Aşağıdaki sistemler için tasarım, kurulum, devreye alma, bakım, arıza tespit, program ve HMI revizyonları,  donanım desteği ve eğitim hizmetleri sağlıyoruz:

o   Experion PKS ( C200 ve C300 )

o   Experion LX  ( S8 C300 , UOC )

o   Total Plant Solutions

o   Controledge HC900 Process

o   Controledge PLC

o   Controledge RTU2020

o   Experion HS SCADA


Safety PLC Servisleri


Proses şartları tehlikeli çalışma ortamıyla birleştiğinde rekabet sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Bu nedenle üreticiler, operasyonel mükemmellik için yeni çözümler aramaya ve tesislerinin güvenliği ve güvenilirliğini en üst seviyeye çıkamaya çalışıyorlar. Uzman desteği, eğitim ve değerlendirmeler de dahil olmak üzere kapsamlı bir güvenlik sistemi hizmetleri sunarken, kullanıcıların uyumluluk sorunlarından kaçınmasına yardımcı oluyoruz.

Emniyet Sistemleri Destek hizmetleri, proses çalışma süresini ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak ve mevzuata uygunluğu sağlamak için kullanıcılara uzman desteği sağlar.

Aşağıdaki sistemler için tasarım, kurulum, devreye alma, bakım, arıza tespit, program ve HMI revizyonları,  donanım desteği ve eğitim hizmetleri sağlıyoruz:

o   Safety Manager  ( SIL3 )

o   Safety Manager SC ( SIL3 )

o   Fail Safe Controller ( SIL3 )

o   Controledge HC900 Safety  ( SIL2 )


ENSTRÜMANTASYON


Saha enstrümantasyonu konusunda doğru ürünü seçebilmek en önemli adımdır. Sahadan gelen deneyimli kadromuzla en doğru enstrümantasyon en doğru fiyatı sunuyoruz.

Aşağıdaki enstrümanlar icin tedarik, montaj, devreye alma ve arıza bakım hizmetleri sağlıyoruz:

o   Basınç transmiterleri,

o   Fark basınç transmiterleri,

o   Seviye transmiterleri,

o   Akışmetreler,

o   Sıcaklık transmiterleri ve problar